KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Nuh çalışanları Petek ile coştu
Nuh çalışanları Petek ile coştu
Güncel
20 Aralık 2010 Pazartesi 09:15
  • 2164
  • 0

Nuh çalışanları Petek ile coştu

Nuh Şirketler Grubu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği kıdem teşvik töreni ve yemeğinde sahne alan ünlü sanatçı Petek Dinçöz, çalışanları coşturdu

Nuh Grubu`nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Kıdem teşvik töreni ve yemeği” Pendik`deki Green Park Otel`de gerçekleştirildi. Gece; sendika yöneticileri, Nuh Şirketler Grubu şirketler genel müdürleri ve yönetim kurulu üyesi Özer Yurtbilir`in konuşmalarıyla başladı. Konuşmaların ardından Nuh Grubu şirketlerinde çalışan 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10 ve 5 yılını dolduran 110 personele plaket ve kol saati takdim edildi. Plaket töreninin ardından gece, fasılla devam etti. Programda son olarak Petek Dinçöz sahne aldı ve söylediği birbirinden güzel şarkılarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
 

KATILIM YOĞUNDU
Düzenlenen geceye; Nuh Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Özer Yurtbilir, Mehmet Eskiyapan, Sinan Yurtbilir, Osman Özkan, Ahmet İlhan Göbülük, Nuh Çimento Fabrika Direktörü Mehmet Hayrettin Şener, Nuh Enerji Genel Müdürü Mehmet Çetinkaya, Nuh Beton Genel Müdürü Ayhan Güleryüz, Nuh Yapı Genel Müdürü Bilge Işıkkent, Nuh Gayrimenkul Genel Müdürü Ercan Sayarı, Ankara`dan Türkiye Çimse-İş Sendikası Mali Sekreteri Cemil Kaya, eğitim sekreteri Erkan Atar, Hereke Şube Başkanı İlhami Yıldırım, şirket müdürleri, tüm grup şirketlerinde çalışan personel ve eşleri katıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ