KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Nuh Group, bu kez GSM sektörüne el attı
Nuh Group, bu kez GSM sektörüne el attı
Güncel
12 Aralık 2011 Pazartesi 12:32
  • 3576
  • 0

Nuh Group, bu kez GSM sektörüne el attı

Nuh Group bünyesindeki Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş ile Gsm sektörünün öncü konteyner üreticisi olan Mobilon Telecom, bundan sonra ortak çalışacak

Nuh Group bünyesinde yer alan Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş ile Gsm sektörünün öncü konteyner üreticisi olan Mobilon Telecom güçlerini birleştiriyor. Sentetik ürün pazarında Avrupa'nın en büyük 3 firmasından biri olan Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş. ürünleri , Mobilon Telecom aracılığıyla Gsm firmalarıyla tanışıyor. Bu ortaklık, telekom sektöründe şimdiye kadar yapılmış en önemli izolasyon çalışmalarından biri olarak dikkat çekiyor. 
 

AVRUPA`DAN HİNDİSTAN`A
Doğu Avrupa'dan Hindistan'a kadar olan coğrafyada sadece Multiplan Yalıtım Sistemleri A.Ş. tarafından üretilen TPO Membranlar`ın grup şirketlerinden Mobilon, Telecom tarafından üretilen Avea Gsm Konteynerleri`nin çatılarında ve Kuzey Irak Gsm Operatörü olan KOREK içinde kullanılıyor. Mobilon Telecom yetkilileri, “Kuzey Irak Gsm Operatörü olan KOREK içinde kullanılan bu ürün sayesinde yüzbinlerce dolarlık gsm ekipmanları artık daha  güvende ve kabinler daha uzun ömürlü olacak” şeklinde konuştu.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ