KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Numan Uysal, esnafı ağırladı
Numan Uysal, esnafı ağırladı
Güncel
25 Aralık 2012 Salı 12:55
  • 1251
  • 3

Numan Uysal, esnafı ağırladı

Türk Diyanet Vakıf–Sen Şube Başkanı Numan Uysal, görev yaptığı Karagöz İş Hanı’ndaki esnfala kahvaltıda bir araya geldi

Türk Diyanet Vakıf–Sen Şube Başkanı Numan Uysal, görev yaptığı Fethiye Caddesi`ndeki Karagöz İş Hanı`nda faaliyet gösteren ve cami cemaati olan esnafla Yahya Kaptan`da bulunan Cafe De Vista`da kahvaltıda bir araya geldi. Uysal esnaf ile daha sıcak ilişkiler kurmak ve kaynaşmak amacıyla böyle bir kahvaltı düzenlediklerini belirti. 

 
MECLİS ÜYELERİ DE KATILDI
İş hanı esnafının katıldığı kahvaltıda il müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Ali Vasfi Kurt, İzmit merkez vaizi Engin Sarı, CHP İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Şaban Sarıgülle, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Adnan Uysal ile İKM eski başkanı Kemal Kuşkan da hazır bulundu.
 
ESNAFA TEŞEKKÜR ETTİ
Birlikte yapılan kahvaltıda katılımcılara teşekkür eden ev sahibi Numan Uysal, İzmit`te yapılan her işte İzmit esnafının payı var. Camia olarak yaptığımız her çalışmayı esnafımızla birlikte yapıyoruz. İzmit halkının, esnafına Sahip çıkmasını istiyorum. Bir alış veriş yapacaksa bunu İzmit`te yapmalı. Yaptığımız çalışmalarda bizlere destek veren esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi. Uysal kahvaltıya katılanlara 2013 takvimi ve Mehmet sönmezoğlu`nun kitabını hediye etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ