KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Deren 170 öğrenciye İstanbul’u gezdirdi
Deren 170 öğrenciye İstanbul’u gezdirdi
Güncel
22 Nisan 2010 Perşembe 14:59
  • 1237
  • 1

Deren 170 öğrenciye İstanbul’u gezdirdi

ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, 23 Nisan hediyesi olarak 170 ilköğretim okulu öğrencisine, İstanbul’u gezdirdi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, 23 Nisan armağanı olarak çocuklara yönelik muhteşem bir İstanbul gezisi düzenledi. Geziye, Akçaova İlköğretim Okulu, Bozburun İ.Ö.O, Karaağaç İ.Ö.O, Safalı İ.Ö.O, Özbey İ.Ö.O, Zafer İ.Ö.O, Akçakoca İ.Ö.O, Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O ve Tasvire Hurşit Güneş İ.Ö.O`dan 170 öğrenci ile her 5 öğrenciyle ilgilenmek üzere okul öğretmenleri katıldı.

YATLA BOĞAZ TURU
Geziye katılan çocuklar, özellikle İstanbul`u hiç görmemiş olanlar, bu gezi için Sevim Deren`e teşekkür etti. Minik öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. İlk olarak Panorama 1453`ü gezen çocuklar, İstanbul`un kurtuluşunu heyecanla seyretti. Miniatürk maketlerinin anlatımlarını dikkatle dinleyen minik öğrenciler, daha sonra yata binerek, Boğaz`ın tüm güzelliğini, ardından Dolmabahçe Sarayı ile Savanora Yatı`nı seyretti.

MUTLULUĞA LAYIKLAR
Harbiye Askeriye Müzesi`ni de ziyaret eden minikler, mehter programını hayranlıkla izledi. Günün son durağı ise İstinye Park Alışveriş Merkezi`ydi. Deren`in miniklere hediyeler takdim etti ve daha sonra Kandıra`ya dönüldü. ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, “Her yıl organize ettiğimiz bu geziyi bu yıl da sorunsuz ve düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum. 170 çocuğumuzun mutluluğu görmek, bizleri katbekat daha mutlu ediyor. Tüm çocuklar mutluluğa layıktır” dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ