KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
O lise Akreditasyon Belgesi KAZANDI
O lise Akreditasyon Belgesi KAZANDI
Güncel
Gizem Ulutaş
24 Kasım 2017 Cuma 13:49
  • 977
  • 0

O lise Akreditasyon Belgesi KAZANDI

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ulusal Ajans’ın 2017 Erasmus+Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi kapsamında Türkiye’den Akreditasyon Belgesi almaya hak kazanan okul oldu.

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Okul, Ulusal Ajans’ın 2017 yılı Erasmus+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi kapsamında yapılan başvurulardan uygunluk kontrolü̈ aşamasını geçerek Türkiye’den Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesini almaya hak kazandı.

 

PRESTİJ BELGESİ

Türkiye’de bugüne kadar sadece 3 kuruma verilen Akreditasyon Belgesi, uluslararası iş birlikleri için Brüksel merkezli projeler ve Horizon 2020 gibi AB hibelerinden faydalanmak için de önemli bir prestij belgesi olma özelliğine sahip.

 

OKUL MÜDÜRÜ AKTAŞ’A TAKDİM EDİLDİ

Bu seneki değerlendirmeler sonucunda Akreditasyon Belgesi almaya hak kazanan okula belgesi, The Ankara Hotel’de düzenlenen bir tören ile verildi. Mesleki Eğitim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel, Müdürü Osman Nuri GÜLAY ve Ulusal Ajans Uzmanı Merve İLKKUTLU tarafından İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet AKTAŞ’a takdim edildi. 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ