KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
İzmit’in imajı değişecek
İzmit’in imajı değişecek
Güncel
02 Nisan 2010 Cuma 16:20
  • 811
  • 0

İzmit’in imajı değişecek

Kadıköy Mahallesi Kanlıbağ esnafıyla kahvaltıda bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit’in imajını değiştireceklerini söyledi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kadıköy Mahallesi Kanlıbağ Mevkii`nde faaliyet gösteren esnaflarlarla kahvaltıda buluştu. Mustafa Ubay`ın sahibi olduğu Ubaylar Ekmek Fırını`nda gerçekleştirilen kahvaltıya, esnafların yanı sıra belediye başkan yardımcısı İbrahim Bulut ile Kadıköy Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım da katıldı. Doğan, kahvaltının ardından esnafların sorunlarını dinleyerek, şunları söyledi:

SORUNLU MAHALLELER
“Bekirpaşa bölgesinin alt ve üst yapı sorunlarının farkındayım, yeni dönemde çalışmalara merkezden değil de kenar mahallelerden başladık. Adaletli olmaya büyük önem veriyoruz. Adaletli hizmetin yolu da en sorunlu mahallelerden işe başlamaktan geçer. Göreve geldiğimizden bu yana buna çok dikkat ediyoruz. Altyapı ve üstyapıda sorunları çözeceğiz.

GÖRÜNÜMÜ DEĞİŞECEK
Cumartesi Pazarı konusunda, içersinde kapalı sabit pazarında yer aldığı kompleks bir proje hazırlıyoruz. Çok amaçlı kullanıma açık bu proje için, bölgedeki istimlak çalışmaları hızla devam ediyor. Ayrıca mahalle meydanı için yer arayışlarımız tüm hızıyla sürüyor. Bölgenin imaj yenileme çalışmaları kapsamında radikal adımlar atacağız. Bekirpaşa bölgesinde yer alan caddelerin üzerindeki binaların dış görünümlerini kent estetiğine uygun hale getireceğiz.” Doğan ve beraberindekiler kahvaltının ardından Yakut Sokak` ta incelemelerde bulundu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ