KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
O vakfın hala temsilcisi yok..!
O vakfın hala temsilcisi yok..!
Güncel
Nabi Yazıcı
23 Nisan 2018 Pazartesi 15:02
  • 4266
  • 1

O vakfın hala temsilcisi yok..!

Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak, Kocaeli’nde çok kalabalık bir nüfusa sahip olmalarına rağmen temsilcilerinin bulunmadığını, bunun değişmesi gerektiğini söyledi.

Sosyal paylaşım mesajlarında ve ziyaret konuşmalarında bunu sık sık söyleyen Mehmet Irak, “Bu temsilci ben olmalıyım diye bir koşul yok. Kalabalık bir aileyiz ve bir araya gelerek ortak akılla temsilci adayımızı belirleyebiliriz. Şu anda siyasiler vakfımızı aramaya ve temsilcimizin olup olmadığını sormaya başladılar. Kısa bir zaman içinde çalışmaları yapmalı ve bizi temsil edecek isimleri belirlemeliyiz” dedi.

 

Irak, Vakıf olarak yaptıkları çalışmalarla ilçede ve ilde adlarından söz ettirdiklerini sözlerine ekleyerek, “Kalabalık aile olmamıza rağmen talepte bulunmadığımız için sürekli destek veren güç olduk. Ama artık temsil edilen güç olma zamanı ve muhakkak içimizden birileri öne çıkıp, arkasına da bu büyük gücü alarak yürümelidir” dedi. Mehmet Irak, kendisinin Milletvekilliği için şu ana kadar bir adaylık söylemi olmadığını ama bu yönde gelen teveccühleri de yönetimi ve arkadaşlarıyla birlikte değerlendireceğini söyledi.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Başıbozukluk
Yazan: Herekeli

Milletvekilliğimi , dalgamı geçiyorsun

2 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ