Kocaeli Zirve
O vakfın hala temsilcisi yok..!
O vakfın hala temsilcisi yok..!
Güncel
Nabi Yazıcı
23 Nisan 2018 Pazartesi 15:02
  • 4183
  • 1

O vakfın hala temsilcisi yok..!

Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet Irak, Kocaeli’nde çok kalabalık bir nüfusa sahip olmalarına rağmen temsilcilerinin bulunmadığını, bunun değişmesi gerektiğini söyledi.

Sosyal paylaşım mesajlarında ve ziyaret konuşmalarında bunu sık sık söyleyen Mehmet Irak, “Bu temsilci ben olmalıyım diye bir koşul yok. Kalabalık bir aileyiz ve bir araya gelerek ortak akılla temsilci adayımızı belirleyebiliriz. Şu anda siyasiler vakfımızı aramaya ve temsilcimizin olup olmadığını sormaya başladılar. Kısa bir zaman içinde çalışmaları yapmalı ve bizi temsil edecek isimleri belirlemeliyiz” dedi.

 

Irak, Vakıf olarak yaptıkları çalışmalarla ilçede ve ilde adlarından söz ettirdiklerini sözlerine ekleyerek, “Kalabalık aile olmamıza rağmen talepte bulunmadığımız için sürekli destek veren güç olduk. Ama artık temsil edilen güç olma zamanı ve muhakkak içimizden birileri öne çıkıp, arkasına da bu büyük gücü alarak yürümelidir” dedi. Mehmet Irak, kendisinin Milletvekilliği için şu ana kadar bir adaylık söylemi olmadığını ama bu yönde gelen teveccühleri de yönetimi ve arkadaşlarıyla birlikte değerlendireceğini söyledi.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Başıbozukluk
Yazan: Herekeli

Milletvekilliğimi , dalgamı geçiyorsun

2 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Mali müşavirler temsilciliği açıldı

Mali müşavirler temsilciliği açıldı

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği binası törenle açılarak resmi statüsüne kavuştu. Açılışı Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, KSMMO Başkanı Fikret Gökmen, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, STK temsilcileri ve mali müşavirler yaptılar.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ