KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
OÇEM’li çocuklar yılbaşını kutladı
OÇEM’li çocuklar yılbaşını kutladı
Güncel
31 Aralık 2012 Pazartesi 15:52
  • 1415
  • 2

OÇEM’li çocuklar yılbaşını kutladı

OÇEM’in özel öğrencileri Nuh Çimento İş Okulu'nda yılbaşını büyük bir coşkuyla kutladı

Nuh Çimento İş Okulu Okul Aile Birliği yönetimi, İzmit`te otizmli çocuklara eğitim veren tek kurum olan Otizmli Çocuklar Eğitim Merkezi (OÇEM), öğrencilerine yönelik yeni yıl partisi düzenledi. Yan yana eğitim veren iki kurumun işbirliğini güçlendiren partiyi, okul müdürü Olcay Pullu ve okul aile birliği başkanı Arzu Akduman organize etti. Okulun en geniş salonunda yapılan partiye otizmli çocuklar, aileleri ve öğretmenleri de katıldı. OÇEM`in özel çocukları, bu özel etkinlikte yılbaşını kutlayarak gönüllerince eğlendi.

 
ŞARKILAR SÖYLEDİLER
Nuh Çimento İş Okulu'nun OÇEM öğrencilerine yönelik olarak bu yıl ikincisini düzenlediği yılbaşı partisinde, Özdilek Alışveriş Merkezi'nin özel çocuklar için hazırladığı hediyeler dağıtıldı. Hoşgör Pastanesi'nin özel olarak yaptığı yeni yıl pastası ise büyük bir coşkuyla kesildi. Partide anlamlı bir konuşma yaparak misafirlerine ve ailelere hitap eden okul müdürü Olcay Pullu, ilimizdeki birçok köklü okulda bu tarz etkinlikleri yapmanın kolay olmadığını söyleyerek, “Böyle programlar takım işi gerektirir” dedi.
 
ÇOK MUTLU OLDULAR
Okul aile birliği başkanı Arzu Akduman ise, “Bugün bizler için çok büyük bir gün. Hepinize güzel bir yıl diliyorum” ifadesini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından öğrencilerden Barış Ersoy`un okuduğu 'Mutlu Yıllar', Gökçe Koçdereli`nin ise, ‘Hoş geldin 2013` adlı şiirini büyük beğeni topladı. Dağıtılan hediyelerle oldukça mutlu olan öğrenciler, bol bol dans edip yeni yılı en güzel şekilde karşıladı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ