KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Öğrenci servisi devrildi: 12 yaralı
Öğrenci servisi devrildi: 12 yaralı
Güncel
18 Aralık 2012 Salı 16:51
  • 8336
  • 2

Öğrenci servisi devrildi: 12 yaralı

Umuttepe yolu üzerinde bir otomobille çarpışan okul servisi takla attı. Kazada şoförler, iki öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı

Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan servis minibüsü Bayındırlık Konutları Umuttepe yolu üzerinde takla attı. Alınan bilgi ve iddialara göre Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerini taşıyan Cemil Kılıç idaresindei 41 P 5245 plakalı servis minibüsü, Umuttepe yolu üzerine Bahattin Özkul idaresindeki 41 DR 597 plakalı otomobille çarpıştı.


DURUMLARI İYİ
Çarpışmanın şiddeti ile servis minibüsü yol kenarında bulunan bariyerin üstüne çıkarak devrildi. Kazada minibüs içerisinde bulunan öğretmenler şoför Cemil Kılıç, Cihangir Apaydın, Aydan Ayaz ile öğrenciler Nilüfer Yener, Burcu Koçyiğit, Rabia Demirtaş, Ülfet Gülcebi, İrem Gülcebi, Nisa Aydın, Başak Aydın, Aslıhan Duran ile otomobil sürücüsü Bahattin Özkul yaralandı. Yaralılar Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Derince Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirildi. Kazayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ