KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Turnalılara eski futbolcular konuk oldu
Turnalılara eski futbolcular konuk oldu
Amatör Futbol
20 Nisan 2010 Salı 14:35
  • 1985
  • 0

Turnalılara eski futbolcular konuk oldu

Başiskele Turnalı Köyü Eğitim ve Kültür Dayanışma Derneği’nin organize ettiği futbol turnuvasına eski futbolcular konuk oldu. Turnuvada beşinci hafta geride kalırken, eski futbolcular beşinci haftaya renk kattı

16 takım bulunuyor
Başiskele Turnalı Köyü Eğitim ve Kültür Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 4.`sü düzenlenen “ Futbol Turnuvası” tüm hızıyla devam ediyor. 8`li iki gurubun yer aldığı turnuvada toplam 16 takım bulunuyor. Oldukça çekişmeli karşılaşmaların yaşandığı turnuvaya eski ve ünlü futbolcularında gelmesi ortamı oldukça renklendiriyor. Vatandaşlarında büyük ilgi gösterdiği turnuvanın 5. haftasında yine bir birinden heyecanlı müsabakalar vardı.


Sinanoğlu 12 puanla lider

Komita Başkanı Osman İnce ve yönetim kurulu üyeleri Safinaz Gülçebi,  Nuri Aşkar, Kadir Ali Erbay, Ekrem Öztürk, Neriman Aşkar, Eşref Erbay, Mehmet Salih Küçük ve Dernek Başkanı Abdullah Çuktar, nezlinde hayata geçen turnuvaya Başiskele Huzur Halı Saha Tesisleri ev sahipliği yapıyor. İki grubun yarıştığı turnuvanın A Grubunda İnceler ve B Grubunda ise Sinanoğlu 12 puanla lider olarak 5. Haftayı da geride bıraktı.


Altıntaş sürpriz yaptı

Galatasaray ve Milli Takımın eski futbolcusu Yusuf Altıntaş,  Kocaelispor`un eski futbolcusu A2 Takım Antrenörü Yalçın Kıldıran, Fatih Sarman,  Kocaelisporlu eski futbolcu Nuri Çolak ile yine Kocaelispor altyapısında yetişen ve futbol hayatını Sarıyer`de noktalayan Huzur Halı Saha`nın sahibi eski futbolcu Fevzi Açıkgöz`ün de katılımıyla turnuva oldukça renklendi.


Canlı yayın yapılıyor

Başiskele Turnalı Köyü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 4.yapılan futbol turnuvası Trabzon`dan gelen konuklar ile birlikte kent protokolünün geniş katılımıyla start almıştı. Önümüzdeki mayıs ayında yapılacak final maçlarıyla son bulacak turnuvada son iki hafta oldukça önemli. Öte yandan dernek yönetimi www.turnali.org.tr adresinden her Pazar maçları canlı olarak yayınlıyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ