KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Öğrencilerden büyük destek
Öğrencilerden büyük destek
Güncel
31 Aralık 2009 Perşembe 17:15
  • 834
  • 0

Öğrencilerden büyük destek

NCITY AVM, Tuncay Emir Eğitim Kurumları ve Kandıra Sosyal Hizmetler Kurumu organizasyonunda düzenlenen, “Benim Hediyem Senin Olsun” kampanyası, okullardan ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü

NCITY Alışveriş Merkezi, Tuncay Emir Eğitim Kurumları ve Kandıra Sosyal Hizmetler Kurumu, “Benim Hediyem Senin Olsun” adı altıda bir kampanya düzenledi. 14 Aralık`ta NCITY AVM`nin birinci katına Tuncay Emir Eğitim Kurumları öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan süslenmiş bir dilek ağacı konuldu ve ağaca Kandıra Sosyal Hizmetler Müdürülüğü tarafından belirlenen 65 ihtiyaç sahibi 7-11 yaş arası çocuğun adı soyadı ve ihtiyacı olan malzemenin ismi yazan zarflar asıldı.
 

65 ÇOCUK SEVİNECEK
Alışveriş merkezine gelen vatandaşlar bu zarflardan alarak, zarf içerisinde yazan ihtiyaca göre, hediye edecekleri ürünü alıyor, üzerine hediye aldığı çocuğun ismini yazıyor ve stand görevlisine teslim ediyorlar. NCTIY İşletme Kordinatörleri; Nida Kandemir ve Asuman Özarslan ilimizdeki okulları dolaşarak, okulların da kampanyaya destek vermesini sağlandıklarını bildirdi. 65 ihtiyaç sahibi çocuğun ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirilen bu duyarlı kampanya sonunda 2 yüze yakın ürün yardımında bulunuldu. Toplanan fazla ürünler Sosyal Hizmetler`e verilecek.
 

OKULLARDAN DESTEK
Atafen Koleji, Özel Seymen Koleji, Türkan Dereli İlköğretim Okulu ise kampanyaya en fazla yardımı gerçekleştiren kurumlar oldu. Tuncay Emir Eğitim Kurumu sahibi ve ayrıca öğretmeni olan Melike Erseven Ergi, kendi okullarındaki öğrencilerin de ailelerinden büyük destek gördüklerini belirterek, kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti. Kampanya dün saat 20.00`da sona erdi. Toplanan hediyeler 5 Ocak tarihinde Kandıra Belediyesi Sosyal Hizmetler yetkilileri tarafından evlere teslim edilecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ