KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3139 TL
  • 6.0270 TL
  • 6.9286 TL
Kocaeli Zirve
Öğrencilerden Kızılay’a davet
Öğrencilerden Kızılay’a davet
Güncel
02 Kasım 2012 Cuma 09:01
  • 1001
  • 0

Öğrencilerden Kızılay’a davet

Hereke Nuh Çimento Teknik, Endüstri Meslek ve Denizcilik Meslek Liseleri’nin öğrencileri, toplumsal sorumluluk projesi kapsamında kan bağışında bulunmak için Kızılay’ı okullarına davet etti

Toplumsal Sorumluluk Projesi kapsamında Hereke Nuh Çimento Teknik, Endüstri Meslek ve Denizcilik Meslek Liseleri`nin öğrencileri, kan bağışı yapabilmek için Kızılay`ı okullarına davet etti. Bu kapsamda Kızılay`ın doktoru Şevket Vural, hemşireleri Semra Kara, Nilgün Günaydın, Zuhal Kurt ve destek personeli İsmail Özder, öğrencilerin daveti üzerine okullarda kan bağışı çadırı kurdu.

 
KATKI SAĞLIYOR
Öğrenciler, okul müdürü Zeynel Abidin Kayış ve ilçe milli eğitim müdürleri Hurşit Ekinci`den de kan bağış kampanyasına hem destek istedi hem de Kızılay`a katkılarından dolayı teşekkür etti. Müdür Kayış, “Öğrencilerimizin insani ve milli dayanışmalar çerçevesinde gerçekleştirdiği bu tür davranışlar, bizleri çok sevindiriyor. Ayrıca hem Hereke halkına ve hem de diğer öğrencilerimize ilerisi için çok önemli katkılar sağlıyor” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ