KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Öğrenim Derneği’nden eğitime destek
Öğrenim Derneği’nden eğitime destek
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Haziran 2019 Perşembe 11:14
  • 1572
  • 0

Öğrenim Derneği’nden eğitime destek

Körfez’de kurulan Kocaeli Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği, talep üzerine Kirazlıyalı Mahallesi’nde yer alan bir ortaokula 50 kutu boya hediye etti.

Kocaeli Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Başkanı Erhan Bilgiç, gelen yardım talebi üzerine yönetimde ki arkadaşları ile birlikte badana yapılması için Kirazlıyalı Tefik Fikret Orta Okulu’na 50 kutu boya temin ettiler. 18 kiloluk 50 kutu boya, okulun Müdürü Adem Gürsel’e teslim edildi. Dernek Başkanı Erhan Bilgiç, yöneticileri Mehmet Çuhadar, Murat Katmış, Turgay Polat, Adem Kaya,  Muhammet İpek ve İlbey Doğan boyaları teslim ederken, okulun yaz tatili döneminde 20 derslik ve koridorlarının boyanacağı belirtildi.

 

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ