KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Öğretmenler çaldı söyledi ve oynadı
Öğretmenler çaldı söyledi ve oynadı
Güncel
01 Aralık 2010 Çarşamba 12:50
  • 1268
  • 0

Öğretmenler çaldı söyledi ve oynadı

Öğretmenler Günü nedeniyle, İzmit Öğretmenevi’nde buluşan 29 Ekim İlköğretim Okulu ve İbn-i Sina İlköğretim Okulu öğretmenleri, meslekdaşlarının yaptığı müzikle coştu

İzmit 29 Ekim ile İbn-i Sina İlköğretim Okulu yönetici ve öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü`nü gündüz okullarında, gece de İzmit Öğretmenevi`nde kutladı. Gecede öğretmenlerin yer aldığı müzik grubunun söylediği parçalarla coşan öğretmenler, pisti bir an olsun boş bırakmadı. İzmit Öğretmenevi Müdürü Halil İbrahim Soylu ve ailesinin de katıldığı gecede 29 Ekim İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Gürkaş, İbn-i Sina İlköğretim Okulu Müdürü Gazi Alıç ve eşleri de hazır bulundu. Öğretmenlerin 24 Kasım eğlencesi, Hakan ve Uğurcan`ın çalıp söylediği türkülerle başladı.
 

HALAY ÇEKTİLER
Kurumda her hafta cuma ve cumartesi geceleri sahne alan  ve öğretmenlerden oluşan diğer müzik grubunda bağlamada Türkan Dereli  İlköğretim Okulu müzik öğretmeni Ömer Kiremitçi, orgta Atılım Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Sedat Kılıç, solist olarak da Türkan Dereli İlköğretim Okulu müzik öğretmeni Arzu Uykun sahne aldı. Okullarından bu yıl emekli olan öğretmenlerin de katıldığı gecede, öğretmenevinin hazırladığı özel menü de dikkat çekti. Yoğun geçen günün ardından bol bol eğlenen öğretmenler, çalan müziğin ritmiyle halay da çekti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ