KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
Derince Türkiye Şampiyonası’na çok yakın
Derince Türkiye Şampiyonası’na çok yakın
Amatör Futbol
16 Nisan 2010 Cuma 14:16
  • 1190
  • 0

Derince Türkiye Şampiyonası’na çok yakın

U- 19 Play Off liginde Demirspor’dan sonra, Derince Birlikspor’uda deviren Derince Belediyespor U-19 takımı, Türkiye şampiyonası finallerine gitmeyi çok büyük oranda garantiledi.

Sarı Lacivertli A gençler bir mucize gerçekleşmezse Kocaeli`ni bu yıl Türkiye şampiyonası finallerinde temsil edecek.

YOLU YARILADI
U-19 Play Off ligi tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 4 takımın Türkiye şampiyonası vizesi alacağı ligde takımlar son kozlarını oynuyor. B grubunda yer alan Derince Belediyespor U-19 takımı, klasman grubunda olduğu gibi Play Off liginde de fırtınalar estirmeye devam ediyor. 3`lü Play Off Ligi`nde Demirspor ve Derince Birlikspor ile aynı grupta yer alan Sarı Lacivertliler ilk yarısı biten ligde oynadığı 2 maçı da kazandı ve çok büyük oranda Türkiye Şampiyonası vizesi aldı.

BİRLİKSPOR`A TEK GOL
Derince Belediyespor U-19 takımı 3`lü Play Off ligi ilk maçında ikinci maçını geçtiğimiz hafta Demirspor`lu oynadı ve maçı 4-1 kazandı. İkinci maçta önceki akşam Derince Birlikspor ile oynayan sarı lacivertliler Son derece zorlu karşılaşmayı 1-0 kazandı ve 6 puana yükselip ilk yarıyı lider tamamladı. Son 2 maçı kalan Derince Belediyespor eğer bir mucize gerçekleşmezse Kocaeli`ni Türkiye şampiyonası finallerinde temsil etme hakkın elde edecek. 

DERİNCE BLD:1
DERİNCE BİRLİKSPOR:0

STAT :Derince (U-19 Play Off)
HAKEMLER: Erdem Kaçar ***, Harun Dağdeviren *, Neslihan Katmış *
DERİNCE BLD: Onur ***, Tuncay **, Ertuğ **  (Kürşat **),Cihat ***, Cihan ***, Mert ***, Volkan Boncuk ***, Furkan **, Volkan Ağrap **, Mesut **, Yunus ***
DERİNCE BİRLİK: İshak **, Recep **, Emre **, Ali Yiğit **, Erkan **, Ali Bozkurt ** (Birkan *), Murat, Şafak ***, Gültekin **, Samet **, Yunus ** (Koray **)
GOL: Yunus dk.55

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ