KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
GKD’liler kaynaştı
GKD’liler kaynaştı
Siyaset
17 Nisan 2010 Cumartesi 14:00
  • 815
  • 0

GKD’liler kaynaştı

Genç Kocaelililer Derneği’nin düzenlediği ‘kaynaşma’ gecesine dernek üyelerinin yanı sıra siyasiler de katıldı

Bir zamanlar ilimizin en aktif derneklerinden biri olan, son dönemde sıkıntılı ve çalkantılı günler geçiren, kendini yeni yeni toparlamaya çalışan Genç Kocaelililer Derneği`nin düzenlediği ‘kaynaşma` gecesi önceki akşam yapıldı. Derneğin yeni başkanı Cüneyt Bakıroğlu ve yönetim kurulunun organize ettiği gece KSO`nun sosyal tesisleri Clup Bithynia`da gerçekleştirildi. Geceye dernek üyelerinin yanı sıra siyasiler de katıldı.

SİYASİLER DE GELDİ
Geceye katılanlar arasında AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, TDH İzmit İlçe Başkanı Volkan Karayel, İKM Başkanı Murat Barış, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Balcıoğlu da vardı. Gecenin açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Cüneyt Bakıroğlu; “Geceyi düzenleme amacımız kentin dinamik insanlarının birbirlerini tanıması ve kaynaşması. Yönetim kurulu olarak böyle geceleri düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

BÜLENT TAMER COŞTURDU
Gecede derneğin eski yönetimlerini tanıtan bir slayt gösterisi yapıldı. Daha sonra ilimizin yetiştirdiği ünlü sanatçı Bülent Tamer sahne alarak, davetlilere nefis bir müzik ziyafeti çekti. GKD üyeleri hem bol bol sohbet etme imkanı buldu, hem de canlı müzik eşliğinde piste çıkarak dans etti. Dernek üyelerini tanıştırıp kaynaştıran gece sakin başladığı gibi sakin sona erdi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ