KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Öğretmenlere Yeşilçam nostaljisi
Öğretmenlere Yeşilçam nostaljisi
Güncel
27 Kasım 2012 Salı 15:53
  • 1024
  • 0

Öğretmenlere Yeşilçam nostaljisi

Öğretmenler, Yeşilçam’ın unutulmaz eserlerinde de hayat bulan şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlendi

Haberin fotoğrafları için TIKLAYIN

Derinceli öğretmenler, Türk Sineması`nın unutulmaz klasikleri arasında yerini alan ‘Seven ne yapmaz`, ‘Senede bir gün`, ‘Sevemedim Karagözlüm` gibi eseler eşliğinde gönüllerince eğlendi. Derince Belediyesi`nin öğretmenler için özel olarak hazırladığı konser boyunca Neşe Sarısözen Adalı ile Tuğçe Ocaktar, Türk Sineması`nın klasik eserlerini seslendirdi. Yaklaşık iki buçuk saat süren program için öğretmenler, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar`a teşekkür etti.


DESTEK SÜRECEK

Geceye; Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım, garnizon komutanı Ali Kocatürk, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, ilçe milli eğitim müdürü Remzi Turan ve şube müdürleri, emniyet müdürü Hüseyin Tanrıkulu, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı. Alemdar, öğretmenlerin çocuklar üzerinde velilerden daha fazla sorumluluk üstlendiğini belirtti. Başkan Alemdar, eğitime maddi ve manevi olarak katkı sunmayı sürdüreceklerini, verecekleri hizmetler noktasında öğretmenlerin yönlendirmelerinin önemli olacağına işaret etti.  


ÖĞRETMENLERE PLAKET
Öğretmenlerin bu ülkenin ve geleceğin mimarı olduğu ifade eden Mesut Yıldırım, eğitim camiasına ve öğretmenlere olan yaklaşımından ötürü Alemdar`a teşekkür etti. Konuşmaların ardında geçilen ödül töreninde ise öğretmenler arası düzenlenen voleybol turnuva birincisi Necip Fazıl And. Lisesi, ikinci olan Sabancı İlkokulu ve üçüncü olan Ticaret Meslek Lisesi`ne madalya ve kupaları protokol tarafından verildi. Yine masa tenisinde dereceye giren öğretmenler ile meslekte 35 yılını dolduranlara ve günün anısına tüm öğretmenleri temsilen okul müdürlerine plaket verildi. 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ