KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Öğretmenlerin önemi HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR
Öğretmenlerin önemi HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR
Güncel
Hanifi Surun
24 Kasım 2017 Cuma 13:12
  • 786
  • 0

Öğretmenlerin önemi HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle yaptığı açıklamada, “Öğretmenlerimizin aziz milletimizin varlığı ve bekası açısından taşıdığı önem her şeyin üstündedir.” dedi

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir yazılı bir basın açıklamasında bulundu. MHP’li Taşdemir yaptığı açıklamada, “Yarınlarımızı teslim edeceğimiz çocuklarımızın; ruhsal, sosyal ve kültürel yönden yetişmesinde öğretmenlerimize çok büyük görevler düşmektedir. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ‘Öğretmenler; yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Toplumun en büyük düşmanı cehalet, cehaletin en büyük düşmanı da öğretmenlerdir.’ diyen Atatürk bu veciz sözleriyle öğretmenin önemine vurgu yapmıştır.

 

ÖĞRETMENLERİMİZ HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR

Gelecek nesillerin yetişmesinde, olgunlaşmasında, fikir ve kanaat sahibi olmalarında hayati bir rolü olan öğretmenlerimizin aziz milletimizin varlığı ve bekası açısından taşıdığı önem her şeyin üstündedir. MHP olarak Öğretmenlerimizin sorunlarını TBMM de sürekli gündeme getirdik ve çözüm önerileri sunduk. Bu duygu ve düşüncelerle başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kutsal görevleri sırasında Şehit olan öğretmenlerimiz ile aramızdan ayrılarak ebedi aleme göç eden öğretmenlerimizi rahmet, şükran ve minnet duygularıyla anıyor. 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, eğitim ve öğretim neferlerimizin aileleri, öğrencileri ve meslektaşları ile birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu ve saadet dolu bir ömür geçirmelerini temenni ederim.” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ