KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Okay Yıldırım oğlunu evlendiriyor
Okay Yıldırım oğlunu evlendiriyor
Güncel
Aktan Uslu
13 Haziran 2019 Perşembe 12:49
  • 1083
  • 0

Okay Yıldırım oğlunu evlendiriyor

Darıca Servet Çambol İlkokulu Müdürü Okay Yıldırım’ın oğlu Selim Sefa dünya evine giriyor. Çiftin düğününe Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan da katılacak.

Darıca Servet Çambol İlkokulu Müdürü Okay Yıldırım ile eşi Songül Yıldırım’ın yakışıklı oğulları Selim Sefa Yıldırım, Tülay – Kazım Mumcu çiftinin güzel kızları Gözde Deniz Mumcu ile dünya evine giriyor. Çiftin kınası 22 Haziran Cumartesi günü akşamı 19.30’dan itibaren Ankara’da Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Şelaleli Bahçe’de gerçekleşecek. Düğünleri ise 29 Haziran Cumartesi günü akşamı yine 19.30’dan itibaren Darıca Cami Mahallesi’ndeki Mavi İnci Sosyal Tesisi’nde. Çiftin düğününe Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan da katılacak.

 

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ