KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Ölen asker ve emekli polis toprağa verildi
Ölen asker ve emekli polis toprağa verildi
Güncel
27 Aralık 2012 Perşembe 11:54
  • 3243
  • 5

Ölen asker ve emekli polis toprağa verildi

Gölcük'te yok yere çıkan komşu kavgasında kan akmış ve biri emekli polis diğeri asker iki kişi hayatını kaybetmişti. Hayatını kaybedenlerin cenazeleri memleketlerinde toprağa verildi.

Gölcük Saraylı Kalıcı Konutları 570. Ada 12. Blok'ta emekli polis memuru Selim Bağcı ile Uzman Çavuş Serhat Yakar arasında çıkan tartışma sonucu, emekli polis Bağcı elindeki tüfekle önce komşusunu öldürmüş, ardından ise aynı tüfekle intihar etmişti. İlk olarak kimse böyle bir olaya neden olan şeyin ne olduğu konusunda fikir yürütemezken, daha sonra olayın yüksek sesle müzik dinleme ve yüksek sesle telefonla konuşma olduğu iddia edildi. 

 
MEMLEKETLERİNE GÖNDERİLDİ
İddialara göre; emekli polis memuru Selim Bağcı'nın evde yalnızken, üst kat komşusu uzman çavuş Selim Yakar gece saatlerinde yüksek sesle müzik dinlemiş ve aynı şekilde telefon konuşması yapmıştı. Bağcı ile Yakar arasında bu sebepten ötürü tartışma çıkmıştı. Ertesi sabah ise eline tüfeğini alan Bağcı, Yakar'a ateş ederek öldürdü, ardından intihar etti. Hayatını kaybeden iki komşu olay yerinde yapılan incelemelerin ardından otopsi işlemleri için morga kaldırıldı. Evli ve iki çocuk babası olan Selim Bağcı'nın cenazesi yapılan otopsisinin ardından memleketi Kayseri'ye gönderilirken, uzman çavuş Serhat Yakar'ın cenazesinin ise Ankara'ya gönderildiği öğrenildi. 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ