KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Oramiral Bilgel’den Başkan’a ziyaret
Oramiral Bilgel’den Başkan’a ziyaret
Güncel
05 Eylül 2009 Cumartesi 10:54
  • 592
  • 0

Oramiral Bilgel’den Başkan’a ziyaret

Başkan Karaosmanoğlu, Donanma Komutanlığı görevine atanan Oramiral Bilgel’i misafir etti

ocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Donanma Komutanı Oramiral Emin Murat Bilgel'i ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu'nun yanı sıra Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çöpoğlu tarafından Büyükşehir Hizmet Binası'nın önünde karşılanan Oramiral Bilgel, Zabıta Merasim Takımı'nı selamladı. Büyükşehir Şeref Defteri'ni de imzalayan Oramiral Bilgel, Başkan Karaosmanoğlu'na tanışma amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiğini söyledi.

TANIŞMA ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Kısa süre önce Donanma Komutanlığı görevine atanan Oramiral Bilgel, ilimizdeki tanışma ziyaretlerine başladı. Başkan Karaosmanoğlu'na konuk olan Oramiral Bilgel, Donanma Kenti Gölcük'te görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti aktardı. Ziyarette Oramiral Bilgel'e Başkan Karaosmanoğlu tarafından işlemeli çini vazo hediye edildi. Oramiral Bilgel de, Başkan Karaosmanoğlu'na yazı takımı hediye etti.

YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Oramiral Bilgel'i ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Karaosmanoğlu, ‘'Oramiral Sayın Bilgel'e hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bu güne kadar komuta kademesinde çok başarılı çalışmalar yapan Oramiral Bilgel'in Donanma Komutanlığı görevinde de önemli hizmetlere imza atacağına inanıyoruz'' dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Karaosmanoğlu, Oramiral Bilgel'i hizmet binasının önünden yolcu etti. Koramiral rütbesiyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanlığı'nı yürüten Bilgel, 29 Ağustos 2009'da oramiralliğe terfi etmiş ve Donanma Komutanlığı görevine getirilmişti.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ