KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Ordulu gençler söyleşide buluştu
Ordulu gençler söyleşide buluştu
Güncel
31 Aralık 2010 Cuma 16:54
  • 811
  • 0

Ordulu gençler söyleşide buluştu

Ordulu gençler, Kocaeli Ordulular Derneği Gençlik Kolları’nın düzenlediği ve Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Musa Yüksel’in konuşmacı olarak katıldığı söyleşide buluştu

Kocaeli`de yaşayan Orduluları bir çatı altında toplamayı amaç edinmiş olan Kocaeli Ordulular Derneği, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak derneğin gençlik kolları tarafından Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Musa Yüksel`in konuşmacı olarak katıldığı bir söyleşi gerçekleştirildi. Uzun yıllar öğretmenlik ve TBMM`de danışmanlık yapmış olan Yüksel, Körfez ilçesi hakkında öğrencilere bilgiler verdi ve deneyimlerini aktardı.

TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI
Öğrencilerin soruları dikkatle dinleyen Yüksel, uzun yıllar ticaretle de uğraşmış olmanın verdiği tecrübeyle, gençlere girişimcilik ruhunun gelişmesi için tavsiyelerde bulundu. Yüksel, öğrencilerin bu yaşlarda kalıcı dostluklar kurmalarını, kurulan bu arkadaşlıkların ileride mutlaka bir vesileyle yarar sağlayacağını  kaydetti. Söyleşinin sonunda gençlik kolları yöneticileri, Musa Yüksel`e özel yaptırdıkları dernek tabağını hediye etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ