KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
DERNEKLER EZDİ GEÇTİ
DERNEKLER EZDİ GEÇTİ
Salon Sporları
07 Nisan 2010 Çarşamba 13:07
  • 676
  • 0

DERNEKLER EZDİ GEÇTİ

Çayırova Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen Polis Haftası Futbol Turnuvası final karşılaşmaları ile sona erdi

RAHAT KAZANDI
Çayırova Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen 10 Nisan Polis Haftası Futbol Turnuvası Şekerpınar Stadyumu`nda oynanan final karşılaşmalarında şampiyon Dernekler Platformu oldu. Kurumlardan oluşan 12 takımın mücadele ettiği Polis Turnuvası`nda takımlar final karşılaşmaları için ter dökerken finali Milli Eğitim Ortaöğretim takımı ile Dernekler Platformu arasında oynandı. Nefes kesen final karşılaşmasında galibiyete ve şampiyonluğa ulaşan Dernekler Platformu takımı Milli Eğitimi 4-1 lik skorla geçti.

İLGİ BÜYÜKTÜ
Şekerpınar Stadyumu`nda oynanan final ve üçüncülük karşılaşmalarına katılan protokol üyeleri çekişmeli müsabakaların atmosferini tribünden izleyerek yaşadılar. Karılaşmaların ardından düzenlenen kupa töreninde derece elde eden takımlar kupa ve madalyalarını İlçe Emniyet Müdürü Taşkın Tuncer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Yümnü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Mücahit Sak, İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Say, eski milli futbolcu Semih Yuvakuran, siyasi parti temsilcileri, spor kulübü yöneticileri, dernek ve vakıf temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ