KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Ordulular, konserde buluştu
Ordulular, konserde buluştu
Güncel
10 Aralık 2012 Pazartesi 11:42
  • 1049
  • 0

Ordulular, konserde buluştu

İlimizde yaşayan Ordulular, Marmara Ordulular Derneği’nin düzenlediği halk konserinde buluştu

Marmara Ordulular Derneği, Kocaeli`nin her noktasında yaşayan Ordulular`ı bir araya getirmek amacıyla Alikahya Kültür Merkezi`nde, bir halk konseri düzenledi. Konser etkinliği, gurbette birlik ve beraberlik noktasında Ordulular`ı güçlendirmek ve memleket havasını yaşatmak adına motivasyon kaynağı oldu.

 
YOĞUN KATILIM
Konser şölenine; Ordu Vali Vekili Abdullah Demir, Kocaeli 3. Ağır Ceza Hakimi Oğuz Çelik, özel idare kararlar daire başkanı Namık Aydın, İl Tarım Müdür Yardımcısı Mustafa Demirtaş, Ordu Haber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Rüşat Aydoğan, Derince Ordulular Dernek Başkanı Kadir Efe ve eski Alikahya Belediye Başkanı Sabri Gök Budak katıldı.
 
İLGİ BÜYÜKTÜ
Ayrıca Başiskele belediye meclis üyesi Osman Çağman, Kırkpınar Ağası ve iş adamı Adem Tüysüz, Bursa Ordulular Dernek Başkanı Cengizhan Kutlu, Sakarya Ordulular Dernek Başkanı Mustafa Yücetepe, anadolu kız meslek lisesi müdürü Özkan Bey, avukat Birol Özyürek, Ordulular Halk Konser Ağası Kenan Yeşiltaş, derneğin yönetici üyeleri ve Ordulu vatandaşlar da etkinlikte hazır bulundu.
 
SİTEM ETTİ
Konserde açılış konuşmasını yapan Marmara Ordulular Dernek Başkanı Mehmet Çun, Ordulular`a ve gelen diğer misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Davete gelmeyenlere ise sitem eden başkan Çun, yaptığı açıklamalarda milletvekillerine yüklendi. Vekiller için “Bizleri bir tek seçim zamanlarında hatırlıyorlar” diyen Çun, ilimizdeki Ordulular derneklerine de sitem etti. Çun, “Etkinliğimize sadece üç dernek katıldı. Halbuki Kocaeli`de bir sürü Ordulu derneği var” dedi.
 
OYNADILAR
Marmara Ordulular Derneği üyeleri, başkan ve katılımcıların  konuşmalarından sonra protokolle fotoğraf çektirdi. Düzenlenen plaket töreninin ardından da eğlenceye geçildi. Konser, güzel sesleriyle Ordulular`ı coşturan sanatçıların şarkılarıyla devam etti. Tüm konuklar, birbirinden hareketli parçalarla gece boyunca oynayarak sahneyi boş bırakmadı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ