KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Sıkıntılar birlikte çözülür
Sıkıntılar birlikte çözülür
Kocaelispor
09 Nisan 2010 Cuma 16:47
  • 1537
  • 3

Sıkıntılar birlikte çözülür

TEKSİF Sendikası Kocaeli Subesi Başkanı Mustafa Karataş ve yönetim kurulu üyeleri Kocaelispor’a tam destek vereceklerini açıkladı.

TEKSİF Sendikası Kocaeli Şubesi Binası`nda bir basın açıklaması yapan Karataş “ Kocaelispor`un birlik ve beraberlikle kurtulacağını dile getirdi.

YÖNETİCİLERDE KATILDI
Kocaelispor için ilimizde bulunan Sendikaların yardım kampanyası gün geçtikçe iyice büyüyor. Birçok Sendikaların destekleri sürerken, dün TEKSİF Sendikası Kocaeli şubesi Başkanı Mustafa Karataş ve yönetim kurulu üyeleri de Kocaelispor`a tam destek verdiğini açıkladı. Basın açıklamasında TEKSİF sendikası Kocaeli Şubesi yönetim kurulu üyeleri Başkan Temsilcisi Ersin Çelik, yönetim kurulu üyeleri Sinan Başkan ve Erkan Tantaş, Şube Sekreteri İlhan Özaydın ve Şube Temsilcisi Yusuf Kubilay katıldı. 700 işçisi bulunan TEKSİF sendikası Kocaeli Şubesi bütün çalışanlarıyla Kocaelispor`a tam destek vereceğini belirtti.

TAM DESTEK VERİYORUZ
Kocaelispor`un zor günler yaşadığı günlerde Kocaeli`den bulunun Sendikalar hareketi sürüyor. Türk Metal Sendikası Kocaeli Şubesi, Türk İş Sendikası, TES-İŞ sendikasından sonra dün de TEKSİF Sendikası Kocaeli şubesi Başkanı Mustafa Karataş dün basın açıklamasında bir açıklama yaptı. Başkan Mustafa Karataş “ Bugün burada bulunmamızın nedeni canımız Kocaelispor`un düştüğü sıkıntılarından nasıl çıkartabiliriz. Kentimizin en büyük sıkıntılarından biride tüm bileşenleri bir araya getirecek. Bir ortak noktamızın olması. Bu kentin sanayicisi, Esnafı, İşçisi, sanayicileri, memurları kısacası bu kentin halkı birbirinden kopuk bu kenti sorunları, olduğunda herkes ayrı pencereden bakmakta ve bir araya gelememekte” dedi.

TAKIMA SAHİP ÇIKMALI
TEKSİF Sendikası Kocaeli şubesi Başkanı Mustafa Karataş, “Biz Kocaelispor`un kurtuluş projesine hayat vermek için destek veriyoruz. Fakat Sadece Sendikalar olarak değil Kocaeli kenti Kocaelispor`umuza destek verilmelidir. Kocaelispor bu kentin takımıdır. Başarı ancak birlik ve beraberlik içinde olur. Geçmiş dönemler unutulmalı ve gelecek dönemlerde Kocaelispor`umuz en iyi şekilde eski günlerine dönmesi için herkes elinden geleni yapmalıdır. Biz TEKSİF olarak Kocaeli`den 700 işçimiz bulunuyor. Memuru ile 1500 kişiyi buluyor. Bugün itibariyle kampanyamızı başlatacağız. İyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyoruz. Fakat biz değil Kocaeli kenti takımına sahip çıkmalıdır. Kocaelispor`un yeniden hayata geçirmenin projesi yapıldı. ” şeklinde konuştu.
Ayhan ARI

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ