KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Orman arazisine BİNA YAPTILAR
Orman arazisine BİNA YAPTILAR
Güncel
Hanifi Surun
22 Kasım 2017 Çarşamba 14:08
  • 1054
  • 0

Orman arazisine BİNA YAPTILAR

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir Dilovası Belediyesi yönetimi sert sözlerle eleştirerek, “Hangi ilçede belediye başkanı orman arazisine ağabey kardeş akrabalarına çok katlı binalar dikti?” diye sordu.

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve belediye yönetimini eleştirdi. CHP’li Aydemir yaptığı açıklamada, “Çok kıymetli Dilovası halkı öncelikle Kocaeli’mizin 12 ilçesi var elbette birçok ilçede akrabalarımız var. Bu nedenle zaman zaman gidip geliyoruz. 11 ilçenin hangisine yapılan hizmetin yüzde 1’ini bile bu ilçeye yaptılar hangi ilçe bu kadar mağdur hangi ilçe bu kadar sahipsiz hangi ilçenin giriş ve çıkışı yok?

 

BORÇ KARŞILIĞI ARSALAR VERİLDİ

Hangi ilçenin çöpü toplanmıyor? Hangi ilçenin çalışanları maaş alamıyor? Hangi ilçede bu kadar ilçe halkının nefes alabilecek arsaları parsel parsel peşkeş çekildi? Hangi ilçenin bütçesi sadece temizlik firmasının emrine verildi? Hangi ilçe belediyesi borç karşılığında 10’larca parsel arsasını temizlik firmasına verdi? Hangi ilçede belediye başkanı orman arazisine ağabey kardeş akrabalarına çok katlı binalar dikti? Hangi ilçede temizlik ve çöp toplama işi rekor fiyata ihale edildi?

 

HAVASI BU KADAR KİRLİ

Hangi ilçede belediye il dışından gelen başkan yardımcılarının fen işleri, özel kalem müdürlerin altına kiralık lüks araçlar verildi? hangi ilçede işe gelmeden maaş alanlar var? Hangi ilçenin belediye başkan yardımcıları birim müdürleri ilçesinde ikamet etmiyor? Hatta ve hatta il dışında ikamet ediyor? Hangi ilçenin havası bu kadar kirli ve yönetenleri bu kadar duyarsız? Hangi ilçenin belediye başkanı yüksek inşaat mühendisi?” diye sordu.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ