KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Öz kardeşim bana iftira atıyor
Öz kardeşim bana iftira atıyor
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 08:46
  • 3

Öz kardeşim bana iftira atıyor

Annesine bakmadığı gerekçesiyle öz kardeşi Alaattin Şekeröz tarafından şikayet edilen Şeref Şekeröz, iftiraya uğradığını söyledi

Karamürselli Alaattin Şekeröz, felçli annesine bakmadığı gerekçesiyle ağabeyi Şeref Şekeröz`ü basın mensuplarına şikayet etmişti. Bunun üzerine bir açıklama yapan Şeref Şekeröz, kardeşinin gerçekleri saptırdığını, kendisine iftira attığını iddia etti. Şekeröz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “1954 yılında babamız Mehmet Şekeröz`ü kaybettik. O yıllarda annem 28, kardeşim 7 yaşındaydı, ben de ilkokul 4. sınıfa gidiyordum. Babamızdan anneme, bizlere emekli parası kalmadı. Ailece perişan olduk.

SANA KİM BAKTI?
1955 yılında ilkokulu bitirip yatılı olan Deniz Astsubay Okulu`na kaydımı yaptırarak okumaya başladım. 6 sene sonra astsubay oldum ve maaş almaya başladım. Şimdi soruyorum kendisine askere gidene kadar anneme ve sana kim baktı? Asker ocağındayken cep harçlığını kim verdi? Annem 6 ay önce rahatsızlandığında 10`ar günlük periyotlarla evlerimizde bakma kararı almadık mı? Babamızın vefatından bugüne kadar annemin hastane ve ilaç masraflarını kim karşıladı? Benim sağlık karnemle karşılanmadı mı?

KARDEŞİM DEĞİLSİN
56 senedir hangi hastane ve ilaç masraflarını karşıladın ki ‘Ağabeyim anneme bakmıyor` diyebiliyorsun. Sende hiç Allah peygamber korkusu yok mu? Nasıl gazetelere giderek benim anneme bakmadığımı söylersin? Mazeretimiz nedeniyle iki gün geç kaldım diye annemi kapıma indirip saatlerce sandalye üzerinde nasıl bekletirsin? Anneme sevgin bu kadar az mıydı? Şu anda annem benim evimde değil mi? Bu yalanları ve iftiraları atarken akrabalarından, yakınlarından, Karamürsel insanından hiç mi utanmadın? Bugünden itibaren kardeşim değilsin.”

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ