KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
OSB’lerin yolları 2011’de bitecek
OSB’lerin yolları 2011’de bitecek
Güncel
10 Aralık 2010 Cuma 14:27
  • 891
  • 0

OSB’lerin yolları 2011’de bitecek

Ercan Topaca ve İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze, Dilovası ve Çayırova’da bulunan OSB’lerdeki yol çalışmalarının 2011’de başlamasını ve aynı yıl tamamlanmasını kararlaştırdı

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile vali Ercan Topaca; Gebze, Dilovası ve Çayırova`daki OSB`lerin yöneticileriyle bir araya geldi. OSB`lerin bulunduğu alanlardaki yol ve kavşaklarda yapılacak çalışmaların ele alındığı toplantı Büyükşehir`in Gebze Tatlıkuyu`da bulunan hizmet binasında düzenlendi. Etkinlikte Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, Çayırova Kaymakamı Selim Parlar, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı, genel koordinatör Adnan Bilgiç, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, OSB yöneticileri, sanayiciler ve Karayolları Yetkilileri de hazır bulundu.
 

PROJELER 2011`DE
Yol haritasınn çizildiği toplantıda çalışmaların 2011 yılında başlaması ve yıl içinde tamamlanması kararlaştırıldı. Vali Topaca, ortaya konulan projelerin en kısa zamanda hayata geçirileceğini söyledi. Büyükşehir olarak sanayicilerle çok güzel projelerde iş birliği içine girdiklerini hatırlatan Karaosmanoğlu ise “Sanayicimiz, üreticimiz, iş adamımız bizim için çok önemli. Biz sanayicimizin her zaman önünü açmaya hazırız. Sanayicilerimizle gönlümüzü koyduğumuz zaman güzel hizmetler yapacağımızı kanıtladık. Bu çalışmaları da yine sanayicilerimizle ortak hayata geçireceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ