KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Kartal' ın aklı Play-Off' da
Kartal' ın aklı Play-Off' da
Kocaelispor
11 Nisan 2010 Pazar 11:16
  • 789
  • 1

Kartal' ın aklı Play-Off' da

Kartalspor Teknik Direktörü Kadri Özcan, Hacettepe maçını kazanıp Play-Off a girmek istediklerini belirtti

Özcan, Hacettepe maçı öncesi takımının moralinin iyi olduğunu belirterek ''Kocaelispor galibiyeti bizim hem moralimizi artırdı hem de iyi bir yere getirdi. Sakat ve kart cezalısı olan Emre Horoslu dışında tam kadro Ankara'ya gideceğiz. Hacettepe maçını da kazanırsak, gelecek haftalarda play-off oynayacak takımlar içerisinde olabiliriz. Onun için bizim adımıza çok önemli bir karşılaşma, kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ankara'ya kazanmak için gidiyoruz.'' dedi.

Kadri Özcan, geçen hafta Kocaelispor ile yaptıkları karşılaşmada yaşanan bazı olaylar nedeniyle, hak etmedikleri şekilde 1 maç seyircisiz oynama cezası aldıklarını vurguladı ve sözlerine şöyle devam etti:

''Ben Kocaelispor maçında alınan cezayı anlamıyorum. Hiçbir şey olmayan bir maçta ceza yiyorsak, düşündürücüdür. Bizimle ilgili bir konu yok, yapılanları zaten hakem orada cezalandırdı, 3 tane kırmızı kart göstermesinin sebebi neydi? Hakemle alakalı bir şey değildi. Seyirciye yapılan hareketlerden dolayı çıkan kartlardı. Kocaelisporlu futbolcuların tepkisine karşı taraftarlar da kayıtsız kalmadı, burada bir tahrik vardı. Hakem orada futbolculara gösterdiği kartlarla zaten cezalandırdı. Bunun dışında sahaya giren yok, sahaya inen yok, hiç bir şey yok. Küfür edilmiş, küfür etmeye saha kapatma cezası veriliyorsa bütün takımların sahaları kapatılması gerekiyor. Olacak şey değil, bu takıma, bu camiaya yazıktır.''

Verilen cezanın hiçbir kritere uymadığını dile getiren Özcan, ''Tabi burada gözlemcileri kimlerden seçiyorlar, bana göre o da çok önemli. Gözlemci beni sevmiyorsa, benimle bir sorunu varsa, ondan böyle yazıyor olabilir. Diğer maçlarda sahamız kapatıldı, hiç sesimiz çıkmadı. Doğrudur, yapılan bir eylem vardır, verilmiştir. Ama şimdi hakem seyirciye hareket yapan 3 tane oyuncuya kırmızı kart gösterdi, seyirci de onlara tepki gösterdi diye saha kapanıyorsa çok yazık.'' ifadelerini kullandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ