KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Otogar derneği aşure dağıttı
Otogar derneği aşure dağıttı
Güncel
28 Kasım 2012 Çarşamba 10:54
  • 1097
  • 2

Otogar derneği aşure dağıttı

İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde Halil Baylam’a muhalif olarak kurulan Fevzi Satır başkanlığındaki İzmit Şehirlerarası Yazıhaneciler ve Otobüsçüler Derneği otogarda aşure dağıttı

Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri ve Yazıhaneciler Derneği Başkanı Halil Baylam`a muhalif olarak kurulan Fevzi Satır başkanlığındaki İzmit Şehirlerarası Yazıhaneciler ve Otobüsçüler Derneği, Muharrem ayı nedeniyle aşure dağıttı. Halil Baylam ve yönetiminden hiç kimsenin katılmadığı aşure dağıtımı otogar içinde gerçekleştirildi. Taşkın Kardeşler Lokantası tarafından pişirilen 850 adet aşure kısa sürede tüketildi. 

 
AFİYETLE YEDİLER
Fevzi Satır ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Yıldız, Ahmet Bircan, Adnan Çamur, Mehmet Şerif Yılmaz, Cemil Köse, Uğur Ceylan, Mustafa Düzgün, Mehmet Ayyıldız ve Recep Gürkan, kase kase aşureleri otogar esnafı, çalışanlar ve otogara gelen vatandaşlara dağıttı. Aşureleri afiyetle yiyen vatandaşlar dernek başkanı Fevzi Satır ve yönetim kuruluna teşekkür etti.
 
DERNEK YERİ VERİLMİYOR
Dernek başkanı Fevzi Satır, aşure dağıtımından sonra gazetemize yaptığı açıklamada aylar önce derneği kurmalarına rağmen otogar içinde kendilerine yer verilmediğini söyledi. Satır, “Otogar içinde bulunan yazıhanelerin yüzde 90`ı bizim derneğe üyedir. Büyükşehir Belediyesi`nden dernek yeri için talepte bulunduk. Otogar içinde yer olmasına rağmen bize yer verilmiyor. Halil Baylam, iktidar partisine olan yakınlığını güce dönüştürüp otogar içinde bize yer verilmemesi konusunda baskı yapıyor. Bu tavır hem bizi hem de dernek üyelerimizi üzüyor. Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu`na dernek yeri tahsis etmesi için hafta içinde bir ziyarette bulunacağız” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ