KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
‘Beni de Kazan’dan sonra sırada roman açılımı
‘Beni de Kazan’dan sonra sırada roman açılımı
Amatör Futbol
17 Temmuz 2010 Cumartesi 14:04
  • 1792
  • 2

‘Beni de Kazan’dan sonra sırada roman açılımı

Benide Kazanın projesi ile ses getiren Yusuf Uzuner, şimdide Roman açılımı ile ayrı bir ses getirmeye çalışıyor. Yenidoğan’da gençlerin spor yapması için girişimde bulunan Uzuner Roman açılımını hayata geçirdi

Bilgi evleri kuruluyor
Kocaelili Teknik Direktör Yusuf Uzuner, gönüllü hizmetlerini sürdürüyor. Kentte beni de kazanın projesi ile bir anda ses getiren ve korunmaya muhtaç çocukları bir çatı altında toplayıp bir yıldır aralıksız eğitim veren Yusuf Uzuner, spor bilgi evleriyle de gençleri kötü alışkanlıklardan korumuş ve ücretsiz eğitim vermişti. Uzuner bu kez de roman açılımı ile yine öncü odu.


Romanlar a özel açılım

Yusuf Uzuner, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Emniyet Müdürlüğü`nün ortalaşa projesinde yine öncülük yaptı ve Yenidoğan`da yaşayan Roman ailelerinin çocuklarına malzeme dağıttı. Bu malzemelerde herkesin emeği vardı. Antrenörleri ve topların masrafını karşılaşan Büyükşehir Belediyesi`nin yanı sıra, formaları İzmit Belediyesi, ayakkabıları KOTO üstlendi.


Yakın ilgi gösterildi

Ford Otosan İlköğretim Okulu`nun çim halı sahasında eğitimlerine başlayan Roman çocuklarının malzeme dağıtım törenine Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü İlhami Çiftçi, Toplum Destekli Polis Müdürlüğü elemanı Salih Ekinci ve Adnan Hidayet Ceviz, gönüllü antrenör TÜFAD üyesi Celal Güreşen ve Roman aileler katıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ