KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Türkiye' nin güzeli Memiç
Türkiye' nin güzeli Memiç
Güncel
02 Nisan 2010 Cuma 11:13
  • 854
  • 0

Türkiye' nin güzeli Memiç

Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’nın finali dün gece yapıldı. 14 numarayla yarışan ve Ankara’dan yarışmaya katılan Gizem Memiç 2010’nun Türkiye Güzeli seçildi. Yarışmanın ikincisi ise Adanalı dizisinden çıktı...

Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışmasının kraliçesi Gizem Memiç oldu.

Yarışmaya Ankara`dan katılan 19 yaşında ki üniversite öğrencisi Memiç, tacını geçen yılın güzeli Ebru Şam`dan devraldı. Kraliçeyi ilk olarak babası lise öğretmeni Tamer Memiç ve annesi eczacı Müberra Memiç ile 11 yaşında ki kız kardeşi İzel Memiç kutladı. Gizem Memiç`in kraliçelik haberini 11 yaşındaki kız kardeşi İzel Memiç, arkadaşlarına cep telefonu ile haber verdi. Türkiye`nin en güzel kızı unvanını kazanan Gizem Memiç`in ülkemizi Miss World`de (Dünya Güzellik Yarışması) temsil edeceği belirtildi.

Yarışmanın ikincisi ise “Adanalı” dizisinde Oktay Kaynarca`nın kızını oynayan Serenay Sarıkaya oldu.

Türkiye`yi Miss Universe`de (Kainat Güzellik Yarışması) temsil edecek olan Sarıkaya tacını geçen yılın 2. Senem Kuyucuoğlu`dan devraldı. 3. olan Döndü Şahin (24) ülkemizi “Miss Eart” te temsil edecek. Şahin, tacını geçen yılın üçüncüsü Ebru Hacıbedel`den devraldı. 4. Dilay Korkmaz`a (19) tacını Begüm Yılmaz verdi. Korkmaz, ülkemizi “Miss İnternatiol`da temsil edecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ