KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Karabalık ile Kandaz’ın arasına kara kedi mi girdi?
Karabalık ile Kandaz’ın arasına kara kedi mi girdi?
Güncel
03 Nisan 2010 Cumartesi 10:48
  • 2180
  • 24

Karabalık ile Kandaz’ın arasına kara kedi mi girdi?

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ile partisinin Kartepe ilçe başkanı Hasan Kandaz kelimenin tam anlamıyla birbirlerinden ayrılmaz ikili gibiydiler.

Hatta etle tırnak diyebileceğimiz kadar birbirlerine yakındı Şükrü Karabalık ve Hasan Kandaz.
İlçe başkanlığı seçimlerinde de Şükrü Karabalık seçimlere birlikte girdiği Gültekin Görüm`ü bir yana bırakarak açık açık Hasan Kandaz`ı desteklemişti.
Tabi o günlerde herkes Şükrü Karabalık`ın ‘neden` ve ‘niçin` Hasan Kandaz`ı desteklediği, tercihini neden Hasan Kandaz`dan yana yaptığı konusunda çeşitli iddialar ortaya atmıştı.
Pek çok kişi Şükrü Karabalık`ın, Hasan Kandaz`ı kolay yönetebileceği, her istediğini yaptırabileceği için desteklediğini öne sürmüştü.
Hasan Kandaz da Şükrü Karabalık`ın açık desteğiyle ilçe başkanlığını kazanmıştı. Karabalık ve Kandaz o günden sonra sürekli her yere beraber gitmeye, beraber görüntü vermeye başlamışlardı.
Fakat.
Son günlerde Şükrü Karabalık ile Hasan Kandaz`ın arasına kara kedi girdiği söyleniyor. Tabi bunlar bize gelen bilgiler.
Doğru mu yanlış mı tam olarak bilmiyoruz.
Ama bize gelen bilgilere göre Hasan Kandaz`ın, Şükrü Karabalık`ın tutumundan, davranışlarından inanılmaz rahatsız olduğu söyleniyor.
Hasan Kandaz`ın yakın çevresine Şükrü Karabalık`la ilgili sitemler ettiğine şahit olanlar varmış. Aynı şekilde Karabalık`ın da artık eskisi gibi Hasan Kandaz`la beraber gözükmediği, fotoğraf vermediği de gelen bilgiler arasında.
Bu söylentilerin ne kadar gerçek olduğunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ