KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Özel harekatçı toprağa verildi
Özel harekatçı toprağa verildi
Güncel
20 Kasım 2010 Cumartesi 14:51
  • 2448
  • 4

Özel harekatçı toprağa verildi

Geçirdiği kalp krizi sonucunda İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi’nde görevli polis memuru Kemal Aydın, düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.

Körfez ilçesi Güney Mahallesi`nde ikamet eden İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi`ne bağlı olarak görev yapan 22 yıllık polis memuru Kemal Aydın (42) bayram nedeniyle İstanbul`da oturan yakınlarının yanına gitmek istediği sırada trende kalp krizi geçirmişti. Hemen Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırılan polis memuru kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. İki yıldır ilimizde görev yapan polis memuru için Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi.


EMNİYET TAM KADRO

Törene İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, il emniyet müdür yardımcıları, ilçe emniyet müdürleri, büro amirleri ile yaşamını yitiren polis memuru Kemal Aydın`ın ailesi ve yakınları da katıldı. Emniyet Müdürü Çalkavur, Kemal Aydın`ın annesi Gülhanım ile eşi Ayten Aydın`a başsağlığı diledi. Anne Gülhanım Aydın ile Kemal Aydın`ın eşi Ayten Aydın gözyaşlarına hakim olamazken, yakınları tarafından sakinleştirildi. Özel Harekat Şubesi`ne bağlı olarak çalışan polis memurlarının tamamı yaşamını yitiren Kemal Aydın`ın annesinin elini öperek başsağlığı dileğinde bulundular.


“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Törende ilk olarak bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Kemal Aydın`ı anlatan emniyet müdürü Çalkavur “Kemal Aydın son zamanlarda kalbinden rahatsız olmasına rağmen sürekli operasyonlara katılmak için çalışan bir arkadaşımızdı. Arkadaşları tarafından sevilen birisiydi. Bu ani ölüm hepimizi üzüntüye boğdu. Ancak takdir ve karede boğun eğmekten başka bir çaremiz yok. Aydın`ın bütün yakınlarına ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Kemay Aydın`ın ailesi artık bizim de ailemizdir. Onların sıkıntılarında her zaman yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim” dedi. Okunun duanın ardından polis memuru Kemay Aydın, Esentepe Yeşil Camii`nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Körfez Mezarlığı`nda toprağa verildi. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ