KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Özel İlkcan’dan birinci yıl kutlaması
Özel İlkcan’dan birinci yıl kutlaması
Güncel
06 Kasım 2012 Salı 12:39
  • 845
  • 0

Özel İlkcan’dan birinci yıl kutlaması

Özel İlkcan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi düzenlediği açılış töreniyle hem resmi açılışını yaptı hem de birinci yılını kutladı

Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi Turhan Sokak No:1adresinde bir yıldır hizmet veren Özel İlkcan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, düzenlediği etkinlikle hem resmi açılışını gerçekleştirdi hem de birinci yılını kutladı. Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ve Derince İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Recep Özaydın`ın da katıldığı açılış törenine Derinceliler de yoğun ilgi gösterdi. Esra Yakut ve Evrim Yavuz`un sahibi olduğu rehabilitasyon merkezinde yaklaşık 70 öğrenci bireysel ve grup eğitimleri görüyor. Haftanın beş günü açık olan merkezde sosyal etkinlikler de gerçekleştiriliyor.

 
ALEMDARDAN DESTEK
Merkezin açılış törenine katılan Aziz Alemdar, burada yaptığı konuşmada, “Bu tür girişimleri devletimiz destekliyor ve önemli oranda kaynak aktarıyor. Bizlerde yerel yönetimler olarak bu konuda gerekeni yapıyoruz. Biz Derince Belediyesi olarak hem çocuklarımıza hem de ailelerimize katkı sağlayacak engelsiz yaşama destek merkezini oluşturduk. Burada özel eğitim uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Özel sektör ve yerel yönetimler olarak bu birlikteliklerimizi arttırmalıyız. Bundan sonra da Özel İlkcan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi`ne katkılarımız sürecektir” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ