KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Özel insanlara özel kutlama
Özel insanlara özel kutlama
Güncel
05 Aralık 2012 Çarşamba 13:57
  • 853
  • 0

Özel insanlara özel kutlama

Bizim Köy Engelliler Üretim Merkezi’ndeki en özel insanlar için Engelliler Günü nedeniyle özel bir kutlama yapılarak, pasta kesildi

Kocaeli Sanayi Odası (KSO)`nın sosyal proje kapsamında bulunan Bizim Köy Engelliler Üretim Merkezi`nde önceki gün 3 Aralık Engelliler günü nedeniyle bir kutlama yapıldı. Bizimköy Engelllier Üretim Merkezi çalışanları tarafından yetiştirilen ürünlerin satışını yapan Özdilek Alışveriş Merkezi`nin gönderdiği iki büyük pastayı merkezde bulunan 50 dolayındaki engelli adına Suna Bağrıyanık ve Hayrettin Gam kesti.

 
MÜZİK ZİYAFETİ
Programa; Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Müdürü Hüsnü Bayraktar ile Akmeşe Jandarma Komutanı Kd. Bş. Çvş. Muammer Kahyaoğlu da katıldı. İkram edilen pastadan sonra Kocaeli Valiliği Türk Halk Müziği Koro Şefi Yasin Koçman, tüm konuklara sazıyla canlı müzik dinletisi sundu. Engelli çalışanlardan Yüksel Kök ise nefis yorumuyla dikkatleri üzerine çekerken, Bizimköy`ün en sevilen gençlerinden zihinsel engelli Şeref Özaç da hareketli oyun havalarının tadını çıkardı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ