KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Özel Körfezim Diyarbakır yolcusu
Özel Körfezim Diyarbakır yolcusu
Güncel
Metin Yurt
17 Haziran 2019 Pazartesi 17:05
  • 1504
  • 0

Özel Körfezim Diyarbakır yolcusu

Folklor oyunlarında büyük başarılar elde eden Körfez’in güzide okullarından Özel Körfezim Final için Diyarbakır’a gidiyor.

Kocaeli ve Marmara 1.ğini kazanan okulumuz öğrencileri ile birlikte Türkiye Şampiyonluğu için Diyarbakır’a gidiyor. 16 kişilik kadrosu ile öğretmen ve aileleri birlikte tarihi şehirlerimizden folklor yarışı için Diyarbakır’a gideceklerini söyleyen okul müdürü Eyüp Sultan Keskin, “Heyecanlı bir yarış olacak, ilimizi en güzel bir şekilde temsil edeceğiz. Folklor hocamız Abdullah Cihan Demirel hocamıza ve ışık saçan öğrencilerimize güveniyoruz” dedi. Keskin, “Yarışlardan sonrada aileler ve öğrencilerimizle Diyarbakır ve komşu şehirleri gezerek kültür gezisi yapacağız” dedi. Bizlerde Kocaeli Zirve olarak tüm okullara başarılar dileriz.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ