KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Özel Körfezim kendi rekorunu zorlayacak
Özel Körfezim kendi rekorunu zorlayacak
Güncel
Nabi Yazıcı
14 Haziran 2019 Cuma 21:33
  • 1714
  • 0

Özel Körfezim kendi rekorunu zorlayacak

Geçmiş dönemlerde Fen Lisesi ve Anadolu Liselerine en çok öğrenci yerleştiren özel okul olan, Özel Körfezim Eğitim Kurumları bu sene de iyi bir başlangıç yaptı. Resmi sonuçlar açıklanmamasına rağmen öğrencilerin kitapçıklarına göre yapılan değerlendirmede 2 öğrencinin ful çektiği, 7 öğrencinin de bir eksikle yine fule yakın doğru yanıt verdiği görüldü.

Geçmiş dönemlerde de verdiği eğitim ve alınan başarılı sonuçlarla adını duyuran Özel Körfezim Eğitim Kurumları’nda, 1 Haziran’da yapılan LGS sınavlarında Özlem Merve Koca ve Sena Cimşit tüm sorularda ful çektiler.

Başarılarını Kurum Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu ve Okul Müdürü Eyüp Sultan’la paylaşan öğrenciler, Türkiye Şampiyonu olmanın guru verdiğini ve ilerde çok daha başarılı olmak için çalışacaklarını söylediler.

Fen liselerine en çok sayıda öğrenci yerleştirmesiyle de bugüne kadar tanınan Özel Körfezim Eğitim Kurumları, be sene de kendi rekorlarını kırmaya hazırlanıyor.

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ