KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Özhan İmre başkan seçildi
Özhan İmre başkan seçildi
Güncel
19 Kasım 2012 Pazartesi 10:16
  • 936
  • 0

Özhan İmre başkan seçildi

AKME-DER ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Özhan İmre, oy çokluğuyla başkan seçildi

Aktif Memurlar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (AKME-DER), ilk olağan seçimli genel kurul toplantısını Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi`nin toplantı salonunda dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başlayan toplantı yoklamayla devam etti. Oy çokluğuyla başkan seçilen Özhan İmre, görev süresi boyunca hedeflerini dernek üyelerinin desteğini alarak gerçekleştireceğini söyleyerek, kendisini başkan seçen herkese teşekkür etti.

 
İYİ GÜNDE-KÖTÜ GÜNDE
Yaptığı konuşmada ilk altı aylık süreçte daha çok derneği tanıtmak adına çalışmalar yapacaklarını belirten yeni başkan Özhan İmre, dernek adına gerçekleştirilen bazı faaliyetler hakkında da üyelere bilgi verdi. Dernek başkanı Özhan İmre, bundan sonra seçilmesi halinde 3 yıl görev süresi içinde yapmak istediklerini sırasıyla anlattı. İmre, birlik ve beraberlik içinde devlet memurlarını dernek çatısı altında toplayarak üyelerinin iyi günde olduğu kadar kötü gününde de yanlarında olacağının altını çizdi.
 
ANLAŞMALAR YAPILACAK
Çeşitli alanlarda anlaşmalar yaparak devlet memurlarına daha uygun koşularda alışveriş yapma olanaklarını sunacaklarını belirten İmre, Türkiye genelinde bazı tesis ve işletmelerle de antlaşmalar yaparak üyelerine kolaylıklar sağlayacaklarını belirtti. İmre, ayrıca üyeleri için çok güzel hizmetler sunabilen bir lokal açmayı planladıklarını söyledi.
 

İŞTE YENİ YÖNETİM:
Dernek Yönetimi; Özhan İmre (genel başkan), Tulgay Akbaş (genel başkan yardımcısı), Hüseyin ŞAHİN (genel başkan yardımcı), Arzu Yılmaz (genel sekreter), Çiğdem Ersoy (mali işler), Kortaç Ulubir (basın yayın ve hakla ilişkiler sekreteri), Halil Eroğlu
 
Dernek Denetim Kurulu; Rahmi Yıldırım (denetim kurulu başkanı), Ertuğrul Şenol (denetim kurulu raportörü), Mehmet Ali Bardakçıoğlu (denetim kurulu üyesi) 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ