KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Özsar, 8. şubesini açıyor
Özsar, 8. şubesini açıyor
Güncel
07 Aralık 2011 Çarşamba 09:58
  • 2503
  • 12

Özsar, 8. şubesini açıyor

İlimizde son yılların en hızlı büyüyen işletmelerinden biri olan Özsar Et Lokantası, 8. şubesini İzmit Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı’nda açıyor

Handan Özler, Mehmet Ali Sarı ve Ahmet Sarı kardeşlerin sahibi olduğu Özsar Et Lokantası, ilimizde 8. şubesini açmaya hazırlanıyor. İlk şubelerini 1997 yılında açan Özsar Et Lokantası, Carrefour, NCİTY,  Kipa, Dolphin Alışveriş Merkezleri, Koçtaş, Sekapark 2. Etap ve İzmit Merkez Yürüyüş Yolu şubelerinden sonra 8. şubesini de önümüzdeki aylarda Kandına Sapağı mevkiindeki Demokrasi Bulvarı üzerinde açıyor. Özsar Et Lokatası`nın Yalova`da da bir şubesi bulunuyor.
 

4 KATLI BİNADA
Yenişehir Mahallesi Kandıra Sapağı mevkiinde Yahya Kaptan`a giden Demokrasi Bulvarı üzerinde Ahmet Tabak`a ait 4 katlı binada açılacak olan Özsar Et Lokantası, ilimizdeki 8. şube olacak. Kiralanan binada tadilat çalışmalarını sürdüren Sarı kardeşler, yeni şubelerinin Kocaeli`nin en görkemli ve lüks et lokantası olacağını söyledi. Binada çalışmalar hızla devam ediyor.
 

ÖZSAR`DA NE YENİR?
Özsar Et Lokantası`nın açılacak yeni şubesinin çok zengin menüsünde; çorba, içli köfte, pilav, lahmacun, özel kebaplar, Özsar`ın çok lezzetli iskender kebabı, beytisi, fıstıklı kebabı, Adana-Urfa kebap, lavaş dürüm, salata çeşitleri, meze çeşitleri, taze fasulye, enginar, pırasa gibi lezzetli sebze yemekleri, dana bonfile, kuzu pirzola, ali nazik, kuzu şiş, vali kebabı, tavuk ızgara, tavuk şiş, lezzetli tatlılardan; künefe, fırın sütlaç, ayva tatlısı, kabak tatlısı, ekmek kadayıfı ve kazandibi gibi nefis lezzetler yer alıyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ