KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Para vermekle hata yaptım
Para vermekle hata yaptım
Güncel
21 Eylül 2009 Pazartesi 17:15
  • 3341
  • 22

Para vermekle hata yaptım

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaelispor için son düşüncelerini diye getindi:

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, belediye başkanı olarak bu güne kadar Kocaelispor`a para vermekle büyük hata yaptığını ve bundan büyük pişmanlık duyduğunu söyledi

Vermemem gerekiyordu
Ramazan bayramı nedeniyle gazetemizi ziyaret eden Kocaeli büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaelispor`a bundan sonra kesinlikle para yardımında bulunmayacağını bir kez daha yineledi ve geçmişte Kocaelispor`a para yardımı yapmakla büyük hata yaptığını, Kocaelispor`a para yardımı yapmakla iyilik değil kötülük yaptığını söyledi. Keşke Kocaelispor`a hiç yardım yapmasaydım diyen Karaosmanoğlu şimdi çok pişmanım dedi.

Kolaycılığa alıştılar
Kocaelispor`da göreve gelenlere belediye olarak para yardımı yapmakla onları kolaycılığa alıştırdıklarını belirten başkan Karaosmanoğlu, ‘ Yöneticiler nasıl olsa belediye ve başkan para veriyor mantığı içinde hareket ederek hiçbir şey yapmadılar ve sadece belediyeden gelen paraları beklediler. Hal böyle olunca da kulüp bir şey üretemez hale geldi. Ben böyle yaparak onlara balık tutma yerine balık yedirdim ve kulüp bu hale geldi.

Benden bu kadar
Kocaelispor konusunda vicdanının rahat olduğunu belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Artık benden bu kadar. Kocaelispor`a ben elimden gelen her şeyi fazlasıyla yaptım. Herkesin yapabileceği şeyler var. Ben yaptım. Şimdi sıra başkaların da. Hiç kimse, hiçbir kurum birilerini ömür boyu sırtında taşıyamaz. Ben taşıyacağım kadar taşıdım. Kocaelispor`u bu kentte bir kişi taşıyamaz, sırtlayamaz. Bu nedenle kimse benden bir şey beklemesin. Kimse benden bu konuda umutlanmasın.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ