KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan, minikler için talimat verdi
Pehlivan, minikler için talimat verdi
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 12:49
  • 713
  • 0

Pehlivan, minikler için talimat verdi

Mimar Sinan İlkokulu yöneticilerinin spor sahası talebini değerlendiren başkan Pehlivan, okulun minik öğrencileri rahat rahat spor yapabilsin diye otopark alanın düzenlenmesi için talimat verdi

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`ı ziyaret eden Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Kadir Zorlu, okul aile birliği başkanı Mehtap Şiringür, başkan yardımcısı Hatice Uçar ve Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Aynur Şöhretli, okulun hemen yanındaki otoparkın spor sahasına çevrilmesi için talepte bulunmuştu. İlçedeki okullardan gelen istekleri geri çevirmeyen, başkan Pehlivan, başkan yardımcısı Mehmet Şendoğan`la birlikte Mimar Sinan İkokulu yöneticilerinin talep ettiği alanı yerinde inceledi.

 
SPOR YAPABİLSİNLER
Müdür Kadir Zorlu tarafından karşılanan başkan Pehlivan, okulun minik öğrencileri rahat rahat sporlarını yapabilsin diye otopark alanının spor sahası olarak düzenlenmesi için talimat verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren okul müdürü Kadir Zorlu da “İlgisinden ve her zaman bize sağladığı desteklerinden ötürü belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ