KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan, moral depoladı
Pehlivan, moral depoladı
Güncel
10 Kasım 2010 Çarşamba 13:22
  • 1063
  • 0

Pehlivan, moral depoladı

Körfez’de okulları ve esnafı ziyaret eden ve halktan büyük ilgi gören belediye başkanı Yunus Pehlivan, moral depoladı

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, yönetim kurulu üyeleri; Osman Erek, Mustafa Yaman, Fatih Pektaş ve Mehmet Şahin, belediye meclisi üyesi, ilçe kadın kolları başkanı Melek Çelik ile ilçe gençlik kolları başkanı Yunus Emre Yıldırım birlikte Yeniyalı Mahallesi`nde muhtarları, okulları ve esnafları ziyaret etti.
 

TEŞEKKÜR ETTİLER
Atatürk İ.Ö.O. Müdürü Halil İbrahim Keleşoğlu, Orhangazi Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Akmanşen, Fahri Korutürk İ.Ö.O. Müdürü Adnan Deniz, Mustafa Kemal Lisesi Müdürü Kemal Uzundurukan`ı makamında ziyaret eden başkan Pehlivan ve parti yöneticileri, eğitimcilerden okulları hakkında bilgi aldı. Ziyarette okul yöneticileri, eğitim kurumlarına destek verdiği için Pehlivan`a teşekkür etti.
 

SORUNLARI DİNLEDİ
Daha sonra Yeniyalı Mahallesi Muhtarı Yusuf Yanar ile birlikte esnafları dolaşan başkan Pehlivan ve AKP`li yöneticiler, çevre halkının yaşadığı sorunları dinledi. Var olan eksikleri en kısa zamanda çözeceklerini belirten Pehlivan`a, vatandaşlar çok teşekkür etti. Ziyaret sırasında büyük ilgi gören Pehlivan oluşturulan sevgi yumağı sayesinde adeta moral depoladı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ