KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan’a ziyaretçi akını
Pehlivan’a ziyaretçi akını
Güncel
18 Aralık 2012 Salı 10:53
  • 1252
  • 4

Pehlivan’a ziyaretçi akını

Yeni hizmet binasına taşınan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, ziyaretçi akınına uğruyor. Pehlivan, hayırlı olsun ziyaretine gelen konuklarına belediye binasını gezdirerek bilgi veriyor

Körfez`e modern bir belediye binası kazandıran ve yeni yerlerine taşınan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan`a toplumun her kesiminden hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Pehlivan kendisini ziyarete gelen kurum, sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşları makamında ağırlıyor. Bu kapsamda S.S. Yarımca Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Alpergin ve üyeleri, Sanayi Camii İmam Hatibi Tayfun Ese, Körfez İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Muhammet Saraç ile üyeleri Pehlivan`ı yeni belediye binasındaki makamında ziyaret etti.

 
ÇOK BEĞENDİLER
Ziyaret trafiği bununla da kalmadı. Pehlivan; Körfez Karadenizliler Derneği Başkanı Hasan Yazıcı, eski başkan Ahmet Yıldırım, Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Üzeyir Karakülah, Kocaeli Gümrük ve Muhafaza Başmüdürü Faruk Töremiş, Körfez Fatih Aile Sağlık Merkezi Yönetici Hekimi Dr. İbrahim Yıldız ile aile hekimi Dr. Yeşim Türker`i ayrı ayrı kabul ederek bir süre görüştü. Belediye binasını çok beğendiklerini belirten konuklar, başkan Pehlivan`ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Pehlivan ise Körfez`deki gelişimin hızla devam edeceğini söyledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ