KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan’dan hacılara kutlama ziyareti
Pehlivan’dan hacılara kutlama ziyareti
Güncel
07 Aralık 2011 Çarşamba 13:16
  • 1049
  • 0

Pehlivan’dan hacılara kutlama ziyareti

Kutsal topraklardan dönen Körfezli hacıları ziyaret eden Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, hem hayır duası alıyor hem de hac anılarını dinliyor

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Körfez`den kutsal topraklara giderek hac farizasını yerine getiren hacıları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Pehlivan, Atalar ve Çamlıtepe mahallelerinde kutsal topraklara giden 9 hacıyı evinde ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında Pehlivan`a; Körfez Belediye Meclisi üyesi Tekin Durmuş, Sosyal hizmetler müdürü Mustafa Kurtbecer, Tütünçiftlik bölge koordinatörü Ramazan Tuna da eşlik etti.

 

DOKUMA HEDİYE ETTİ
Atalar ve Çamlıtepe mahallelerinde kutsal topraklara giderek hacı olan; Süleyha Göğdemir, Nurettin Göğdemir, Feranez Kaya, Allattin Kaya, Ayşe Koç, Mustafa Koç, Zahide Öztürk, Alattin Öztürk ve Bülent Hamdi Ermiş, Pehlivan ve ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duydu. Hacıların sağlıklı bir şekilde kutsal topraklara gidip dönmelerinden büyük mutluluk duyduğunu belirten başkan Pehlivan, özel olarak hazırlattığı dokumayı hacılara hediye etti.

 

ZEMZEM SUYU İÇTİ
Kutsal topraklardaki manevi havanın kendilerine huzur ve mutluluk verdiğini belirten çiçeği burnunda hacılar da başkan Pehlivan`ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “İnsan orada muhteşem duygularla ibadet etmenin, dua etmenin manevi zenginliğini yaşıyor. Allah tüm Müslüman kardeşlerimize bu huzuru yaşatsın” dedi. Bol bol zemzem suyu ve hurma yiyen Pehlivan, hac sohbetleriyle ziyaretleri tamamladı.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ