KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan’dan kurban pazarına denetim
Pehlivan’dan kurban pazarına denetim
Güncel
05 Ekim 2012 Cuma 12:53
  • 1171
  • 1

Pehlivan’dan kurban pazarına denetim

Yunus Pehlivan yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarına giderek incelemelerde bulundu

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle, Körfez`de kurulan hayvan pazarını gezen Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, incelemelerde bulunarak hayvan satıcıları ve alıcılarıyla sohbet etti. Kurban pazarındaki hizmetleri yerinde inceleyen Başkan Pehlivan, bayram öncesi herhangi bir sorunun olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak istediğini söyledi.

 
SOHBET ETTİ
Hayvan pazarı ziyaretinde esnafla çay içip sohbet eden Pehlivan, pazara girişlerde gereken bütün işlemlerin kontrolü ve sağlıklı bir pazar ortamı hazırlanması için bütün çalışmaların tamamlandığını belirtti. Başkan Pehlivan, " Hayvanlar kontrollü olarak hayvan pazarına alınıyor. Pasaport yoklamaları yapılıyor, hayvanların sağlıklı olup olmadıkları kontrol ediliyor" dedi. 
 
24 SAAT HİZMET
Yunus Pehlivan, belediye ekiplerinin bir problem yaşanmaması için bayram süresince 24 saat hizmette olacağını söyledi. Kurbanlık satıcıları, belediyenin sağladığı pazar ortamı ve ilgisinden dolayı başkan Pehlivan`a teşekkür etti. Pehlivan esnafın bayramını kutlayarak, "Şimdiden Kurban Bayramınızı kutluyor, ailelerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum" dedi.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ