KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
PETKİM’li muhasebeciler hasret giderdi
PETKİM’li muhasebeciler hasret giderdi
Güncel
25 Aralık 2012 Salı 11:45
  • 1358
  • 0

PETKİM’li muhasebeciler hasret giderdi

Düzenlenen yemek organizasyonunda bir araya gelen eski PETKİM Fabrikası çalışanları, geçmişi yad ederek bol bol hasret giderdi

Geçmiş yıllarda sanayi sektörünün lokomotif kuruluşlarından biri olan PETKİM Yarımca Kompleksi, artık anılarda kalmasına rağmen fabrikanın muhasebe müdürlüğünde çalışan personel hala birbirinden kopmayarak önceki gün Antikkapı Restaurant`ta verilen yemekte bir araya geldi. Bu anlamlı buluşmaya emekli mali-idari grup başkan yardımcıları Aydın Tolon, Gündüz Göktan, muhasebe müdürleri Celal Öztan, Bedri Bayraktar, servis şefleri ve çalışanlar katıldı. 

 
SEVGİ DOLU ANILAR
Sevgi dolu kucaklaşmalar ve çok samimi bir ortamda başlayan yemekte kısa bir konuma yapan Aydın Tolon, “PETKİM gibi bir kuruluşta çeyrek asrı geçen bir çalışma hayatımız oldu. Muhasebecilerin defterleri hep rakamlarla doludur. Ancak bizler eski defterleri açtığımızda sadece sevgiyi, dostluğu ve unutulmaz anıları görüyoruz. Gelecek günlerimizde de güzellikleri, mutlulukları hep birlikte paylaşmayı diliyorum” dedi.
 
İLKBAHARDA YENİDEN…
Çalışma hayatı boyunca hep saygı ve sevgi çerçevesinde ortak bir payda da buluştuklarının altını çizen Tolon, “Hiçbir zaman aramızda kırgınlığa yer olmadı ve bundan sonra da olmayacak. Bugünkü organizasyonu düzenleyen Ahmet kardeşimize de eski dostlarla bir araya gelmemize vesile olduğu için teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi. PETKİM`li muhasebeciler, Antikkapı`nın seçkin ikramlarının ardından çay sohbetleriyle anılardaki sayfalara bir yenisini daha ekleyip ilkbaharda buluşmak dileğiyle vedalaştı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ