KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Petrol Ofisi Körfez’de LPG dolum tesisleri kuruyor
Petrol Ofisi Körfez’de LPG dolum tesisleri kuruyor
Güncel
12 Ekim 2009 Pazartesi 13:40
  • 2488
  • 2

Petrol Ofisi Körfez’de LPG dolum tesisleri kuruyor

Yüzlerce akaryakıt ve LPG tanklarının bulunduğu Körfez ilçesine Petrol Ofisi de onlarca tankın bulunacağı LPG dolum tesisleri kuruyor

75 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE
Üzerinde bulunan yüzlerce akaryakıt ve LPG tankları nedeniyle patlamaya hazır bir bombayı andıran Körfez ilçesinde mevcut tanklar azalacağı yerde her gün yenileri kuruluyor. Son olarak Petrol Ofisi 75 dönüm arazi üzerine LPG dolum tesislerinin bulunacağı dev bir tesis kuruyor.
 

ONLARCA TANK İNŞA EDİLECEK
Petrol Ofisi Akaryakıt ve LPG Dolum Tesisleri`nin bulunduğu yerde kendisine ait olan 75 dönüm arazi üzerine yapacağı dolum tesislerinde onlarca LPG tankı inşa edecek. Bütün gerekli izinleri alan Petrol Ofisi`nin LPG dolum tesislerinde inşaat çok hızlı ilerliyor. 24 saat çalışmanın yapıldığı tesislerin çok kısa sürede tamamlanacağı da belirtiliyor.
 

KİMSE DUR DEMİYOR
En küçük bir olayda tüm Kocaeli`nin yüreğini ağzına getiren Körfez`deki dolum tesislerine kimse dur demediği gibi yeni kurulacak tesislere de hemen izin veriliyor. Oysa bu bölgedeki en küçük bir tehlike sadece Körfez`in değil tüm Kocaeli`nin sonu anlamına geliyor. Yerleşim yerleri ile iç içe olan bu dolum tesislerine kimsenin dur demeye de niyeti yok.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ