KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Peynirci Baba, Gölcük’te
Peynirci Baba, Gölcük’te
Güncel
09 Aralık 2009 Çarşamba 16:02
  • 2214
  • 1

Peynirci Baba, Gölcük’te

Peynirci Baba, Kocaeli’deki 4. şubesini Gölcük’te açıyor. Firma, 2010 yılını ‘atılım yılı’ ilan etti

Gebze, Kocaeli ve İstanbul`da da mağazalar zinciri bulunan Peynirci Baba, kahvaltılık marketler zincirlerine bir halka da Gölcük`te ekliyor. Firmanın 19. mağazası olan Peynirci Baba Gölcük Şubesi, 14 Aralık 2009 Pazartesi günü saat 14.00`te düzenlenecek bir törenle hizmete açılacak. Halen  Kocaeli`de 3 ayrı şubesi bulunan firma, Gölcük`te Merkez Mahallesi, Amiral Sağlam Caddesi  Harb–İş Sendikası altında, 3 katlı toplam 150 metrekare kapalı alana sahip yeni mağazasıyla bölgede daha fazla kesime ulaşma amacında.
 

GEBZE`DE DE AÇACAK
Konsept olarak diğer mağazalarla aynı özellikleri taşıyacak olan Gölcük mağazasında her çeşit peynir, zeytin, turşu, helva, reçel ve diğer kahvaltılık ürünler yer alacak. Önümüzdeki günlerde Gebze Sultanorhan Mahallesi`nde de yeni bir mağaza ile Gebzeliler`e bir başka noktada hizmet vermeye devam edecek olan Yöre Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin, amaçlarının kaliteli ve hijyen şartlarda ürettikleri kahvaltılık gıda ihtiyaç malzemelerini tüm bölge halkına uygun fiyatlarda ulaştırmak olduğunu belirtti.
 

KALİTEYİ UCUZA
Gıda sektöründe atılımlarının 2010 yılında da artarak devam edeceğini ve yeni projeleri hayata geçireceklerini söyleyen başarılı iş adamı Ali Keskin, Peynirci Baba markasını halkın kalite ve ucuzluğa gösterdiği ilgiyle bugünlere getirdiklerini, şu an için gerek bölgede gerekse  ülke çapında önemli bir marka durumuna geldiklerini söyledi. Gölcük`ün potansiyel olarak önemli bir merkez olduğunu ve bu bölgeyi tıpkı Gebze ve İzmit gibi önemsediklerini de belirten Keskin, “Artık Gölcüklüler, İzmit`e kadar gelmek zorunda kalmayacak” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ