KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Pien Parfümeri artık Kocaeli’de
Pien Parfümeri artık Kocaeli’de
Güncel
10 Kasım 2012 Cumartesi 15:36
  • 1474
  • 1

Pien Parfümeri artık Kocaeli’de

Pien Parfümeri ve Güzel Yazı Merkezi, gerçekleşen açılış töreniyle hizmete başladı

Türkiye`de 30 şubesi olan Pien Parfümeri, düzenlenen törenle Ulugazi İlkokulu`nun yanına Kocaeli`deki ilk şubesini açtı. Mağazada, parfümeriyle birlikte İzmit`te ilk defa Kaligrafi Sanatı`nın icra edileceği bir ‘Güzel Yazı Merkezi` de hizmete girdi. 30 metrekare alandan oluşan işyerinde sağlık bankalığından onaylı bitki özlü parfümler de yer alıyor. Mağaza sahiplerinin açılışa özel düzenlediği ‘Bir alana bir bedava` kampanyası 1 ay boyunca sürecek.

 
AÇILIŞA KATILDILAR
Yağmur nedeniyle katılımın az olduğu törene; İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Acar, eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, Pien markasının sahibi İsa Aşıkoğlu ve davetliler katıldı.
 
ÖNEMLİ BİR İŞYERİ
Güvenç Taşer, Hüseyin Demir ve Murat Rüzgar`ın ortağı olduğu Pien Parfümeri`nin açılışında kısa bir konuşma yapan başkan yardımcısı Ayhan Acar, önemli bir işyerinin Kocaeli`ye kazandırıldığını kaydetti. Acar, “Umarım herkes için hayırlı olur, kazasız belasız hizmet vermek nasip olur” dedi. Dualar eşliğinde açılış kurdelesinin kesiminin ardından davetliler, çeşit çeşit parfümlerin kokusuna bakma imkanı buldu.
 
HEM PARFÜM HEM KALİGRAFİ
Parfümerinin ortaklarından biri olan Güvenç Taşer tarafından mağazaya aynı zamanda Güzel Yazı Merkezi de açıldı. Kaligrafi Sanatı`nın icra edileceği merkezde, isteyen herkes ismini ya da herhangi bir yazıyı farklı desenler üzerine işletebilecek. 

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ